Gelişen teknoloji, sağlık sektöründe her geçen gün farklı faydalı uygulamalar sunmakta ve teşhis için birçok yeni olasılığın önünü açmaktadır. Bu yeni teknoloji sayesinde tanı ve tedavi süreçleri kısalmakta ve tedavi başarı oranları artmaktadır.

Bu sevindirici gelişmelerin yanı sıra dikkat edilmesi gereken nokta, kullanımda olan bazı teşhis ve tedavi işlemlerinin belirli limitlerin üzerinde maruz kalındığında insan sağlığına zarar verebilecek radyasyon içermesidir. Tanısal radyoloji, tedavi edici nükleer tıp ve radyoterapi işlemlerinde çalışan sağlık çalışanları uzun süreler boyunca radyasyona maruz kalmakta ve zararlı etkilerden uzak durmak için bazı koruyucu
ekipman ve malzemeleri kullanmak zorunda kalmaktadır.


Uzun süreli çalışmalar sonucunda radyasyonun yıkıcı etkilerini en aza indiren ve bu yenilikçi sonuçları insan sağlığına zarar vermeyen ekipman ve malzemelerle sağlayan yeni nesil koruyucu ekipman geliştirmiş ve bu ürünleri “ANTİ” adı altında kullanıma sunmaktayız.
-RAD”. CURIE, kullanım kolaylığı açısından benzersiz olduğunu düşündüğümüz bu yeni nesil koruyucu malzeme ve ekipmanları sağlık profesyonelleri düşünülerek son kullanıcıya ulaştırmak amacıyla kurulmuştur. Tecrübeli teknik ve idari kadromuz ile verimli işbirliğine dayalı, müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi ve zamanındalık ilkelerini ön planda tutarak dünya standartlarında hizmet sunmaktır. Misyonumuz insan sağlığını tehdit eden unsurların arttığı günümüz dünyasında hayatı kolaylaştıran ve konforlu hale getiren ürünlerle ülkemizde ve dünyada lider bir medikal firma olmaktır.